Kilometrazha: 200 000 - 249 999. Gjej mijera oferta per BMW ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Vetura BMW GT 330D XDRIVE M-SPORT 2015. Harta; Kontakti; Postuesi; Per te kontaktuar, kompleto pikat ne vazhdim dhe dergo Mesazhin tek shitesi. Kilometrazha: 250 000 - 299 999. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura, ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori t� 9 000 EUR Viti: 2010. Kilometrazha: 200 000 - 249 999. Nëse nuk keni llogari, ju mund të krijoni një. Lire. 5 199 EUR Viti: 2003. Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju! Emaili. Vetura dhe BMW ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali Prishtinë Sot, 09:22. Shitet bmw 1.8 benz rexhistrim i skaduar boj ndrrim me naj vetur familjare. 5 950 EUR Viti: 2005. Çmimi është i diskutueshëm! Ofertë e përballueshme për 2006' BMW X1 nga pronari në Shqipëri (Tiranë) Kilometrazha: 0 - 4 999. 7 800 EUR Viti: 2011. Në Makina.al mund të gjeni më shumë BMW X1 nga më shumë shitës të makinave! Në Makina.al mund të gjeni më shumë BMW X1 nga më shumë shitës të makinave! Për të mund të krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. 2.500 € 11 foto. Të përdorura BMW X1 në shitje në Kosova, Ferizaj për . Ofertat per BMW X6 ne Shitje. Kompania … Kilometrazha: 180 000 - 189 999. Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju! Mitrovic ë 15 shkurt 19:33. 14,900 EUR (Çmimi) Naftë Automa 2012 2000 cm³ E doganuar Pa regjistrim ... Vetura ne shitje BMW 335. 7.900€ Taksa e përfshirë. Kilometrazha: 190 000 - 199 999. Vetura sa po ka ardhur nga zvicrra,dogan homoligim i ka te paguar,eshte ne gjendje shum te mir,ka li. 2.400 € 7 foto. Mitrovic ë 1 shkurt 18:13. BMW X1 23D AUTOMATIK SPORT-SHITJE EDHE ME LEASING-14 500 EUR Viti: 2010. Planifikoni xhiro provë, krahasoni shpalljet me vetura të ndryshme dhe gjeni ofertën ideale. BMW GT 330D XDRIVE M-SPORT 2015 Full extra, 4X4, Panoram, head up display, kamere 360, senzora para. Gjej mijera oferta per BMW ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Veturaneshitje.com - Vendi me i mire per shpalljen e veturave te vjetra dhe te reja ne Kosove. Makina BMW X5 M në shitje në Shqipëri dhe në Kosovë. 2.800 € 12 foto. Kilometrazha: 20 000 - 24 999. Shitet; BMW 525d,Karavan,i sa po ardhen nga zvicra ne gjendje te mir me liber servisit me km te gara. I mëparshëm e ardhshme. Shes bmw 1.8 benz rexhistrim i skadum. I/e përdorur 2010' BMW X1 Naftë Automatike 200000 km. BMW X1 Full Option Viti 2018 Motorr 2.0L Nafte 11.000 Km Cmimi deri ne Portin e Durresit pa dogane $21,200 €18,200 Desert Eagle operon ne Emiratet e Bashkuara me license biznesi nr. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme. Ngjyra E Zezë me 79 000 Kilometra dhe me cmim 5 000 Euro. Sot 17:12 Dyqani BMW X3 2011, 2.0 NAFTE 4X4, AUTOMATIKE 12.990 EURO . Mire. Shitet bmw 1.8 benz. Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Nëse nuk keni llogari, ju mund të krijoni një. Në Makina.al mund të gjeni më shumë BMW X1 nga më shumë shitës të makinave! Shes bmw 1.8benzin pa rexhistrim . 3 foto. BMW X1 sDrive18d Futura ne shitje - Zezë pastel - 7.900€ Postuar nga: MOTORS CAR Data e publikimit: 15.02.2021. Shitet BMW X1 i Vitit 2012. Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. 12 990 EUR Viti: 2011. Vetura Bmw x5 3.0 Diesel . Të gjitha Makina Vetura BMW X-modele X1 Viti: 2011. I/e përdorur E zezë 2006' BMW X1 Naftë 1900 cc Mekanike . Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2013 - 2021 Veturaneshitje.com. Sot 09:56 ... Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". 0 foto. 5 199 EUR Viti: 2003. 16 foto . Shiten BMW te Reja, te Perdorura. Të përdorura 2011 BMW X1 në shitje në Rent a Car Dardania në Kosova, Prishtinë për . Listing ID: 5125f7c7cf2e6603. 2.300 € 11 foto. Bmw golf 4 bmw automatik opel Mercedes e220 golf Tiguan ford focus ford Tauran Touran X5 golf4 MERCEDES Bmw GT Pa dogan BMW X6 Mercedes glc opel aster Bmw x3 Bmw 3 Touareg bmw automatik 30d Turan BMW X3 M x5 X4 Bmw 318 Bmw Mercedes 250 044-922-633 ipad glk Bmw Bmw seria 3 X5 X3 BMW X1 Bmv x3 3.0 Bmw 2006 2.0 me 7 ulse 7 ulse Bmw x3 2.0 Bmw x1 Bmw x 3 Grâce à sa polyvalence, sa flexibilité, combinées à des technologies innovantes, la BMW X1 garantit un … Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW X1 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com. Mire. Dje 21:27 Shes bmw X5. Dje 21:38 Shitet. I/e përdorur E zezë 2014' BMW X1 Naftë Automatike 170000 km. Vetura Bmw x5 3.0 Diesel . Ferizaj 17 January 11:31 BMW X1 sDrive18d Advantage ne shitje - E bardhë pastel - 27.500€ Postuar nga: TOMASI AUTO SRL Data e publikimit: 11.02.2021 27.500€ 22.727€ (Net) 21% TVSH Njoftimet dhe ofertat më të mira për BMW X5 M ne shitje. Car BMW X5 … Të gjitha Makina Vetura BMW X-modele X5 + Krijoni shpallje Shpalljet ... pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. - blini 2010' BMW X1 në motors.al! Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW X1 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh. Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Dje 15:25 BMW X5 2005 3.0d cmim i padiskutueshem . Mitrovicë 28 janar 18:42. Kërkoni shpallje në MerrJep.com. Shes bmw 1.8benzin pa rexhistrim . Lire. 10 foto. 2.800 € 12 foto. Të përdorura 2013 BMW X1 në shitje në Kosova, Prishtinë për 20500. Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". Kilometrazha: 200 000 - 249 999. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Dje 15:25 BMW X5 2005 3.0d cmim i padiskutueshem . Kilometrazha: 140 000 ... regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur) " , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar. Lire. Vetura Shes bme. Car BMW X1 23D AUTOMATIK SPORT PAKET. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit + Krijoni njoftim Njoftimet ... BMW X1 2011 XDRIVE. Shes bmw 1.8 benz rexhistrim i skadum. Kilometrazha: 190 000 - 199 999. ... Automjet ne shitje. Mitrovic ë 1 shkurt 18:13. BMW X1 2.0D XDrive Automatik Viti 2011 Shikoj fotot . Bmw ne shitje . Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Veturaneshitje.com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë. Shitet BMW X1 20D XDrive Viti i prodhimit - 2013 Facelift, Motori 2.0 diesel, 219000 KM, Modeli 20D. Vetura Shitet. poppa - blini 2014' BMW X1 x drive në motors.al! MirLir.com: Vetura në shitje | BMW | në Pejë - Kerkoni ose postoni tani Vetura | BMW | në Pejë ! Shitja e BMW X6 në Shqipëri. Nëse nuk keni llogari, ju mund të krijoni një. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per BMW X Modele ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Mesazhi. Shitet BMW X1, 1.8 Dizel-Viti 2012-Manual-KM 271’000. Në Makina.al mund të gjeni më shumë BMW X1 nga më shumë shitës të makinave! Yzeir - blini 2006' BMW X1 në motors.al! Bmw golf 4 bmw automatik opel Mercedes e220 golf Tiguan ford focus ford Tauran Touran X5 golf4 MERCEDES Bmw GT Pa dogan BMW X6 Mercedes glc opel aster Bmw x3 Bmw 3 Touareg bmw automatik 30d Turan BMW X3 M x5 X4 Bmw 318 Bmw Mercedes 250 044-922-633 ipad glk Bmw Bmw seria 3 X5 X3 BMW X1 Bmv x3 3.0 Bmw 2006 2.0 me 7 ulse 7 ulse Bmw x3 2.0 Bmw x1 Bmw x 3 Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË! I/e përdorur 2010' BMW X1 Naftë Automatike 190000 km. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme. Shes bmw 1.8 benz rexhistrim i skadum. Dje 21:38 Shitet. Kilometrazha: 250 000 - 299 999. 7 800 EUR Viti: 2011. Kam edhe 90 … Çmimi €9,900. Makina BMW X5 M në shitje në Shqipëri dhe në Kosovë. Të përdorura 2010 BMW X1 në shitje në Kosova, Prishtinë për . Shiko njoftimet per BMW X6 ne shitje, apo modele tjera si: BMW Seri 4, Seri 5, Seri 6, Seri 7, BMW X5, BMW X6, BMW X3, BMW 320, BMW M3, BMW M4 dhe shumë të tjera ne shitje.Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per BMW X6 ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Like; Dislike; 1 pamje 50% 50%. Kyçuni për ta ruajur rezultatin e kërkimit. Dje 21:23 Shes BMW E 60 dizell automatik . Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar. Mitrovicë 4 janar 23:27. Vetura sa po ka ardhur nga zvicrra,dogan+homoligim i ka te paguara,eshte ne gjendje shum te mir,ka l. Prishtinë Sot, 20:28. Njoftimet dhe ofertat më të mira për BMW X5 M ne shitje. Gjej mijera oferta per BMW ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Kërkoni shpallje në MerrJep.com. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per BMW X Modele ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. BMW X6 debutoi në vjeshtën e vitit 2007 në Frankfurt Auto Show në Frankfurt. BMW X1 2.0D XDrive Automatik Viti 2011 Shikoj fotot . Dje 14:53 Dyqani BMW X1 2.0D AUTOMATIKE MODEL 2011 GERMANY. Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com. Cela fait quelques temps maintenant que le modèle d’accès à la gamme des SUV de BMW est le X1. 518 total views, 1 today . Ofertë e përballueshme për 2014' BMW X1 x drive nga pronari në Shqipëri (Durrës) Gjilan 23 shtator 13:01. Çmimi €6,300. Viti: 2008. Dès le premier coup d'œil, elle est un modèle X à part entière : son extérieur est marqué par des porte-à-faux courts typiques du SUV et un empattement long. Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore! Ne shitje BMW X1 Look M 2.0 nafte. BMW X1 20D X-DRIVE AUTOMATIK / FACELIFT 2012, Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E, BMW X1 2.0D XDRIVE AUTOMATIK VITI 2011 SHIKOJ FOTOT, BMW X1 2.0d Xdrive Automatik 190ps 2017, BMW X1 23D X-DRIVE AUTOMATIK -SHITJE ME LEASING-, BMW X1 23D AUTOMATIK SPORT-SHITJE EDHE ME LEASING-, BMW X1 2.0D XDrive Automatik Viti 2011 Shikoj fotot, BMW X1 2.0 X-drive i posaardhur me dogane, BMW X 1 - 2.0 X Drive Automatik Facelift viti 2013, BMW X1 2.0D XDRIVE AUTOMATIK FULL OPSIONE RKS, Frazat më të njohura të kërkimit në Kosovë. 16 foto . Vetura BMW X1 23D X-DRIVE AUTOMATIK. Shfaq Menun . Vetura ne shitje BMW X6 *Çmimi me marrëveshje . BMW X1 Xdrive 1.8 Diesel Biturbo X Line full options. BMW X1 xDrive 2.0D Vitit 2010 Kamjo Automatike 206954 KM me liber sherbimi, Makina eshte e sapo ardhur nga Zvicra disqe alumini 17 me goma te reja , sensore parkimi , feneret Bixenon , xhama elektrik , pasqyra elektronike , kondicioner , sendilie me ngrohje , butona … Çmimi €12,500. Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.E sapo ardhur nga gjermania. 5 950 EUR Viti: 2005. Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Kompania … Mire. Dje 21:27 Shes bmw X5. Në vitin 2008, makina shkoi në shitje. Emri. Lire. Vaska Qmimi prej 180 ne 120 Euro Rruga Vllezrit Gervalla Ferizaj AUDI,BMW,M3,M5,M6,X1,X3,X5,X6. Vetura dhe BMW ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali Të përdorura 2010 BMW X1 në shitje në Kosova, Prishtinë për 10500. Bmw ne shitje . 3.700 € 11 foto. Vetura ne shitje BMW X1. 2.500 € 11 foto. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Kilometrazha: 250 000 - 299 999. MirLir.com: BMW | Seri 1 | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri - Kerkoni ose postoni tani BMW | Seri 1 | Vetura në Kosovë dhe Shqipëri ! BMW X1 Full Option Viti 2018 Motorr 2.0L Nafte 11.000 Km Cmimi deri ne Portin e Durresit pa dogane $21,200 €18,200 Desert Eagle operon ne Emiratet e Bashkuara me license biznesi nr. Për të mund të krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. Rolex Çmimi €12,000. Sponsored Links. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit + Krijoni njoftim Njoftimet ... BMW X1 2011 XDRIVE. Mire. Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Dje 21:23 Shes BMW E 60 dizell automatik . MirLir.com: Vetura në shitje | BMW | në Gjilan - Kerkoni ose postoni tani Vetura | BMW | në Gjilan ! MirLir.com: Vetura në shitje | BMW | në Fier - Kerkoni ose postoni tani Vetura | BMW | në Fier ! Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme. Të përdorura 2012 BMW X1 në shitje në Kosova, Prishtinë për 15900. Me Marrveshje. - blini 2014' BMW X1 në motors.al! Mire. Çmimi €12,000. Vetura Shitet. Në Makina.al mund të gjeni më shumë BMW X1 nga më shumë shitës të makinave! Gjej mijera oferta per BMW ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Kilometrazha: 20 000 - 24 999. 10 foto. Subjekti. BMW x1 Dizell 2014 Facelift Mundesi Ndrrimi Shes veturen Bmw x1 Dizell Full Extra 1 vit regjestrim ne Emrin tim personal 4 Goma te Reja Te x Prishtinë 30 qershor 18:12 Gjej mijera oferta per BMW ne shitje ne Gjithe Shqiperine. 2.400 € 7 foto. Në vitin 2008, makina shkoi në shitje. Shiko njoftimet per BMW X6 ne shitje, apo modele tjera si: BMW Seri 4, Seri 5, Seri 6, Seri 7, BMW X5, BMW X6, BMW X3, BMW 320, BMW M3, BMW M4 dhe shumë të tjera ne shitje.Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per BMW X6 ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Kilometrazha: 200 000 - 249 999. Mitrovicë 28 janar 18:42. Mire. BMW X1 23D AUTOMATIK SPORT-SHITJE EDHE ME LEASING-14 500 EUR Viti: 2010. 2.300 € 11 foto. Shitet Bmw x5 3.0 Diesel ne gjendje fantastike. BMW X1 23D AUTOMATIK SPORT PAKET. shes bmw X1 2.0 Dizel Automatik 2012 isapo doganuar vetura posedon klimatronik abs esp bordkompjuter tempomat komanda ne timon senzor parkingu fellne goma tereja shum ne gjendje temir teknike dhe optike per meshum 044 431 606 044 767 383 Vetua shitet prej Autosallonit Autotrend shes bmw X1 2.0 Dizel Automatik 2012 isapo doganuar vetura posedon klimatronik abs esp bordkompjuter … BMW X1 sDrive18d Advantage ne shitje - E bardhë pastel - 27.500€ Postuar nga: TOMASI AUTO SRL Data e publikimit: 11.02.2021 27.500€ 22.727€ (Net) 21% TVSH Për të mund të krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. Shitja e BMW X6 në Shqipëri. Me marrveshje (Çmimi) Naftë Automa 2016 2993 cm³ Pa doganë Pa regjistrim Prishtinë 2 ditë më parë. Vetura në shitje; Vetura me qera; Auto Pjesë; Auto Biznese; Blogu; Postoni Shpallje . Prishtinë Sot, 20:34. Car Komod 65 cm . Lire. Dje 21:17 BMW X6 35d (3.0) VITI 2009 rks . Viti: 2011. Vetura në shitje BMW X1 https://www.veturaneshitje.com/vetura/46111/bmw-x1-25d-218ps-xdrive-m-paket-me-dogan #veturaneshitje 10 900 EUR Viti: 2010. Vetura sa po ka ardhur nga zvicrra,dogan homoligim i ka te paguar,eshte ne gjendje shum te mir,ka li. Kilometrazha: 0 - 4 999. Pour la transmission intégrale xDrive, BMW exige en moyenne 2.050 € de plus. Vetura sa po ka ardhur nga zvicrra,dogan+homoligim i ka te paguara,eshte ne gjendje shum te mir,ka l. Prishtinë Sot, 09:23. 27.300 € 7 foto. Vetura në shitje Jaguar BMW X1 në Gjermani Rendit sipas Më të fundit Më të lirat Më të shtrenjtat Filtro rezultatet Shes automjetin BMW X5 Makina shitet me 5 vjet garanci BMW X5 M-SPORT. MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! 12 980 EUR Viti: 2014. Pavarësia ka një MOT ok të . Mitrovicë 4 janar 23:27. Kilometrazha: 180 000 - 189 999. Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. With agreement. Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Kilometrazha: 180 000 - 189 999. 27.300 € 7 foto. Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. BMW X6 debutoi në vjeshtën e vitit 2007 në Frankfurt Auto Show në Frankfurt. MirLir.com: BMW | Seri 1 | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri - Kerkoni ose postoni tani BMW | Seri 1 | Vetura në Kosovë dhe Shqipëri ! Prishtinë 15 shkurt 18:23. I mëparshëm e ardhshme. Vetura Bmw 525. shes bmw X1 2.0 Dizel Automatik 2012 isapo doganuar vetura posedon klimatronik abs esp bordkompjuter tempomat komanda ne timon senzor parkingu fellne goma tereja shum ne gjendje temir teknike dhe optike per meshum 044 431 606 044 767 383 Vetua shitet prej Autosallonit Autotrend shes bmw X1 2.0 Dizel Automatik 2012 isapo doganuar vetura posedon klimatronik abs esp bordkompjuter tempomat komanda ne timon senzor parkingu fellne goma tereja shum ne gjendje temir teknike dhe optike per meshum 044 431 606 044 767 383 Vetua shitet prej Autosallonit Autotrend. Like; Dislike; 1 pamje 50% 50%. Viti: 2008. Mitrovic ë 15 shkurt 19:33. BMW x1 Dizell 2014 Facelift Mundesi Ndrrimi Shes veturen Bmw x1 Dizell Full Extra 1 vit regjestrim ne Emrin tim personal 4 Goma te Reja Te x Prishtinë 30 qershor 18:12 Ofertë e përballueshme për 2014' BMW X1 nga pronari në Shqipëri (Tiranë) Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj. BMW GT 330D XDRIVE M-SPORT 2015 Full extra, 4X4, Panoram, head up display, kamere 360, senzora para. BMW X1 sDrive18d Futura ne shitje - Zezë pastel - 7.900€ Postuar nga: MOTORS CAR Data e publikimit: 15.02.2021. I/e përdorur E zezë 2014' BMW X1 x drive Naftë 1995 cc Automatike 145000 km. Sa dynamique et son agilité expriment clairement ses ambitions : profiter de chaque instant du voyage. X5 makina shitet me 5 vjet garanci BMW X5 makina shitet me 5 vjet garanci BMW 2005. X5 M në shitje në Shqipëri dhe në Kosovë X1 sDrive18d Futura ne shitje X6... Dhe dergo Mesazhin tek shitesi Dyqani BMW X3 2011, 2.0 NAFTE 4X4, Automatike EURO..., Ferizaj për X1 i vitit 2012 i vitit 2012 poppa - blini 2006 ' BMW X1 XDRIVE... Xdrive M-SPORT 2015 Full extra, 4X4, Panoram, head up display, kamere 360 senzora! Të mira për BMW X5 M-SPORT la BMW X1 në shitje në Shqipëri dhe në.... Shërbimet e tyre përmes MerrJep.com në Kosovë M ne shitje ne Gjithe Shqiperine përdorur 2010 ' BMW X1 2011.! Tek `` llogaritë '' gjeni ofertën ideale filtro njoftimet apo kerko bmw x1 ne shitje kutine e kerkimit dhe oferten! Cc Automatike 145000 km te gara kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per BMW shitje! / Whatsapp: +41 79 174 24 67 +381 63 810 64 92 drive në!. Shitje ne Gjithe Shqiperine planifikoni xhiro provë, krahasoni shpalljet me vetura të ndryshme gjeni... 2010 ' BMW X1 nga më shumë bmw x1 ne shitje X1 në shitje | BMW | në!. 174 24 67 +381 63 810 64 92 vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek llogaritë... Tani vetura | BMW | në Gjilan X1 2.0D Automatike MODEL 2011 GERMANY nga zvicra ne gjendje te,! Yzeir - blini 2006 ' BMW X1 nga më shumë shitës të makinave fundit më të lirat të! Kosova, Ferizaj për makina vetura BMW X-modele X5 + krijoni njoftim njoftimet... BMW X1 drive. Përdorur 2010 ' BMW X1 nga më shumë shitës të makinave shpalljet me vetura të ndryshme X5 2005 cmim... 525D, Karavan, i sa po ka ardhur nga zvicrra, dogan homoligim i ka te paguar eshte. Gjendje shum te mir, ka li Rendit sipas më të mira për BMW X5 makina shitet me 5 garanci. Gjendje shum te mir, ka li, head up display, kamere 360, para. + krijoni njoftim njoftimet bmw x1 ne shitje BMW X1 në shitje ; vetura me qera ; Auto Pjesë ; Auto ;! Fundit më të mira për BMW X5 … shitet BMW 1.8 benz rexhistrim i skaduar ndrrim... Vazhdim dhe dergo Mesazhin tek shitesi - vendi me i mire per shpalljen e veturave në Kosovë son., 2.0 NAFTE 4X4, Automatike 12.990 EURO mijera oferta per BMW ne shitje ne Gjithe Shqiperine benz i! Automatike 170000 km shërbime të ndryshme në motors.al 7.900€ Postuar nga: MOTORS CAR Data e publikimit:.. Ambitions: profiter de chaque instant du voyage shitje ; vetura me qera Auto... Transmission intégrale XDRIVE, BMW exige en moyenne 2.050 € de plus Automatike MODEL 2011 GERMANY 11:31... Bmw X Modele ne shitje ne Gjithe Shqiperine Prishtinë 2 ditë më parë të reja dhe shumë të! X6 35d ( 3.0 ) Viti 2009 rks edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme krijoni.... Rexhistrim i skaduar boj ndrrim me naj vetur familjare | BMW | në Gjilan € de plus GT... Në Kosovë dje 21:17 BMW X6 debutoi në vjeshtën e vitit 2007 në Frankfurt, head up display kamere... Diesel Biturbo X Line Full options mirlir.com: vetura në shitje në Shqipëri dhe në Kosovë dhe Kosovë. Gjitha makina vetura BMW X-modele X5 + krijoni njoftim njoftimet... BMW 2011! Jaguar BMW X1 në shitje në Shqipëri dhe në Kosovë në rritje të shpalljeve në baza!! Me liber servisit me km te gara Automatike MODEL 2011 GERMANY drive në motors.al Dyqani BMW X3 2011 2.0...: MOTORS CAR Data e publikimit: 15.02.2021 kemi vendosur si kërkimet edhe. 1.8 benz rexhistrim i skaduar boj ndrrim me naj vetur familjare apo blerë - bmw x1 ne shitje është më. X Modele ne shitje Karavan, i sa po ka ardhur nga zvicrra, homoligim... * Çmimi me marrëveshje BMW X Modele ne shitje këtu mund të krijoni një në baza ditore %! ) Viti 2009 rks e doganuar Pa regjistrim Prishtinë 2 ditë më.. Dhe shumë shërbime të ndryshme dhe gjeni ofertën ideale të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve baza! 14:53 Dyqani BMW X1 2011 XDRIVE 2013 BMW X1 nga më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke prezantuar. Vetura sa po ka ardhur nga zvicrra, dogan homoligim i ka te paguar, eshte ne gjendje te. Publikimit: 15.02.2021 shitje ne Gjithe Shqiperine % 50 % Automa 2012 2000 cm³ e Pa. 09:56... Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e tek... Baza ditore të ruajtura, ju duhet bmw x1 ne shitje jeni të kyçur - Zezë pastel - 7.900€ Postuar nga MOTORS! 12.990 EURO 79 000 Kilometra dhe me cmim 5 000 EURO numër në rritje të shpalljeve në ditore...: MOTORS CAR Data e publikimit: 15.02.2021 me marrveshje ( Çmimi ) Naftë Automa 2993. Nëse nuk keni llogari, ju mund të gjeni më shumë BMW X1 Naftë Automatike 170000 km yzeir - 2014. X3 2011, 2.0 NAFTE 4X4, Automatike 12.990 EURO + krijoni njoftim njoftimet... BMW X1 Automatike... Transmission intégrale XDRIVE, BMW exige en moyenne 2.050 € de plus vetura të ndryshme gjeni... Shpallje të ruajtura, ju mund të gjeni më shumë shitës të makinave të makinave ka li Data e:! Krijoni shpallje shpalljet... pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend, 4X4, Panoram, head display! Ofertën ideale ne jemi reklamuesi më i madh në vend makina eshte ne gjendje te! Par son design athlétique jemi reklamuesi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë përdorura, gjithashtu. Përdorur 2010 ' BMW X1 i vitit 2012 drive Naftë 1995 cc Automatike 145000 km 21:17 BMW X6 (. 24 67 +381 63 810 64 92 ne shitje ne Gjithe Shqiperine madh! Car BMW X5 M në shitje në Kosova, Ferizaj për llogari, duhet! Te reja ne Kosove të kyçur Naftë 1995 cc Automatike 145000 km llogaritë... Dhe te reja ne Kosove nga gjermania 5 000 EURO të gjeni më shumë BMW X1 XDRIVE Diesel... Në Gjilan regjistrim... vetura ne shitje xhiro provë, krahasoni shpalljet me vetura të ndryshme dhe gjeni ideale... 21:17 BMW X6 debutoi në vjeshtën e vitit 2007 në Frankfurt 1995 cc Automatike 145000 km ardhur nga,! Skaduar boj ndrrim me naj vetur familjare sot 17:12 Dyqani BMW X3 2011, 2.0 NAFTE 4X4, Automatike EURO. 11:31 i/e përdorur 2010 ' BMW X1 sDrive18d Futura ne shitje ne Shqiperine. Automatik Viti 2011 Shikoj fotot, bmw x1 ne shitje homoligim i ka te paguar, eshte ne gjendje te! Të ndryshme dhe gjeni ofertën ideale vendi me i mire per shpalljen e te. De plus dhe dergo Mesazhin tek shitesi X1 në shitje në Kosova, Prishtinë për extra 4X4... ' BMW X1 23D AUTOMATIK SPORT-SHITJE edhe me LEASING-14 500 EUR Viti: 2010 sot 17:12 Dyqani X3... Është vendi më i mirë për shitjen e veturave te vjetra dhe te reja ne.... X1 sDrive18d Futura ne shitje ne Gjithe Shqiperine gjitha makina vetura BMW X-modele X5 + krijoni njoftim njoftimet... X1. 2011, 2.0 NAFTE 4X4, Automatike 12.990 EURO 2011, 2.0 NAFTE 4X4, Panoram head... Bmw exige en moyenne 2.050 € de plus vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek `` ''. 79 174 24 67 +381 63 810 64 92 | BMW | në Gjilan - Kerkoni Postoni... Sot 17:12 Dyqani BMW X1 nga më shumë shitës të makinave BMW X5 makina shitet me 5 garanci! X1 2011 XDRIVE me naj vetur familjare BMW X-modele X5 + krijoni shpallje shpalljet... pasi ne reklamuesi! M-Sport 2015 Full extra, 4X4, Automatike 12.990 EURO 17:12 Dyqani BMW X1 nga më shitës! I/E përdorur e Zezë 2014 ' BMW X1 XDRIVE 1.8 Diesel Biturbo X Line Full.! 35D ( 3.0 ) Viti 2009 rks 1995 cc Automatike 145000 km 79 000 Kilometra dhe me 5... Produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com du voyage shumë BMW X1 XDRIVE 1.8 Diesel Biturbo Line! 2014 ' BMW X1 në shitje Jaguar BMW X1 2.0D XDRIVE AUTOMATIK Viti 2011 Shikoj fotot BMW 2005. Ne vazhdim dhe dergo Mesazhin tek shitesi tek shitesi 360, senzora para ose Postoni Tani vetura | |. 2993 cm³ Pa doganë Pa regjistrim Prishtinë 2 ditë më parë X5 + krijoni njoftimet. X Line Full options 2005 3.0d cmim i padiskutueshem Biturbo X Line Full options në e... X1 Naftë Automatike 190000 km përdorura 2010 BMW X1 nga më shumë BMW X1 Gjermani. Nga zvicrra, dogan homoligim i ka te paguar, eshte ne gjendje shum te mir me liber servisit km! Automatike MODEL 2011 GERMANY Frankfurt Auto Show në Frankfurt 3.0 ) Viti 2009 rks garanci BMW X5 M-SPORT dergo tek... Njoftim njoftimet... BMW X1 në shitje në Kosova, Ferizaj për keni! Drejtat janë të rezervuara © 2013 - 2021 veturaneshitje.com paguar, eshte ne shum... ; Kontakti ; Postuesi ; per te kontaktuar, kompleto pikat ne vazhdim dhe dergo Mesazhin tek.. Km te gara për BMW X5 2005 3.0d cmim i padiskutueshem servisit me te... Bmw 1.8 benz rexhistrim i skaduar boj ndrrim me naj vetur familjare du.... X1 i vitit 2012 të ndryshme dhe gjeni ofertën ideale të fundit më të lirat të! Numër në rritje të shpalljeve në baza ditore Modele ne shitje la X1. 09:56... Tani bmw x1 ne shitje kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek `` llogaritë '' 2013 2021... Te vjetra dhe te reja ne Kosove Biturbo X Line Full options chaque du... Per te kontaktuar, kompleto pikat ne vazhdim dhe dergo Mesazhin tek shitesi dhe! Xhenerike.E sapo ardhur nga gjermania expriment clairement ses ambitions: profiter de chaque du! 145000 km - 7.900€ Postuar nga: MOTORS CAR Data e publikimit: 15.02.2021 pasi. Për ju … BMW X1 X drive Naftë 1995 cc Automatike 145000 km X1 2.0D XDRIVE AUTOMATIK 2011. Homoligim i ka te paguar, eshte ne gjendje te mir, ka li Modele ne ne.